Daha fazla içerik için

Sektörler arası işbirliğine yönelik çığ gibi büyüyen inisiyatifler ve açık inovasyona odaklanan birçok girişime rağmen şirketler, oyunun kurallarını değiştiren fikirler geliştirme ve bunları pazara sunma konusunda hâlâ zorluk çekiyorlar. Birçok kişi sorunu henüz yeterince yeni fikrimiz olmamasına bağlıyor ve farklı insanları diyaloğa dahil edebilmek için daha çok çaba göstermemiz gerektiğini savunuyor. Yeni, hayalperest fikirlerin ortaya çıkması elbette iyi olur ancak bu yaklaşım önemli bir gerçeği gözden kaçırmamıza yol açıyor: Başarılı inovasyon sadece, binlerce yeni fikri yeşertmek anlamına gelmiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş