İklim Değişimine Karşı Ayakta Kalıp Büyümeyi Başarmak Mümkün mü?

Nisan 2014

Daha fazla içerik için

DÜNYA GİDEREK ISINIYOR, devasa fırtınalar, seller ve kuraklıklardan eriyen buzullara ve yükselen denizlere şirketleri ve toplumları tehdit eden çevresel etkiler ortaya çıkıyor. Kimi şirketler, tedarik zincirlerine, süreçlerine ve altyapılarına destekler oluşturuyor. Ancak işlerini her zamanki gibi düşüncesizce sürdüren şirketlerin sayısı da az değil. Şunu bir düşünün: Sloan Management Review ve Boston Consulting Group tarafından yaklaşık 2 bin yönetici arasında yakın tarihli...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş