İK’yı İkiye Bölmenin Vakti Geldi

Temmuz-Ağustos 2014

Daha fazla içerik için

İnsan Kaynakları departmanına veda etmenin vakti geldi. Yani, kullanışlı taraflarından değil ama departmanın kedisinden kurtulmak gerekiyor. Dünyanın pek çok yerindeki CEO’larla konuştuğumda İK çalışanlarından memnun olmadıklarını görüyorum. İK direktörlerini de CFO’ları gibi, fikirleri deneyebilmelerini sağlayan güvenilir partnerler olarak görmek istiyorlar. İnsanları rakamlarla karşılaştırarak organizasyonun zayıf ve güçlü yönlerini tespit etme, çalışanları doğru görevle eşleştirme...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş