Hayatımız İş: Robert Mehmet İkiz

Nisan 2017

Daha fazla içerik için

İsveç Kraliyet Müzik Akademisi’nden üç ödül, Los Angeles Müzik Akademisi’nden burs, Bobby McFerrin, Joe Sample, Barbara Hendricks, Ivan Lins gibi dünya devi isimlerle aynı sahneyi paylaşmak… Bunlar, İsveç’ten Arjantin’e, Avustralya’dan Güney Kore’ye 45 ülkede gösterdiği performanslarla ülkemizi gururla temsil eden Robert Mehmet İkiz’in başarılarının sadece birkaçı. 2002’de kurduğu Stockholm Jazz Records ile iş dünyasına da adım atan İkiz, birbirinden farklı kültürleri müziğinde harmanlayarak, ekip çalışmasının altın kurallarını yazıyor ve farklı insanları aynı ruhta birleştiriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş