Daha fazla içerik için

Oldukça başarılı eğitim hayatı ve ilham verici bir kariyer serüveni sonrasında Hayallerin Ötesinde Yaşamak kitabını yazıyor. Gelirleri Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanacak olacak kitap Dorman’ın oldukça etkileyici yaşam öyküsünü, mesleki tecrübelerini ayrıca iş hayatında kadın olmak, fiziksel ve psikolojik olarak sağlıklı kalabilmek gibi bugün oldukça kafa yorduğumuz meseleleri mercek altına alıyor. Eser içinden geçtiğimiz pandemi döneminde birçok kişiye, özellikle de gençlere ilham kaynağı olacak gibi görünüyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş