Hayatımız İş: Alice Waters

Mayıs 2017

Daha fazla içerik için

Waters 1971 yılında Berkeley, California’da Chez Panisse’i açtığında ne yerel, organik, sürdürülebilir malzemelerle yapılan yemeklere doğru yol alan ulusal bir hareketin ilk kıvılcımlarını ateşleyeceğini ne de kendinden sonra gelen jenerasyonun onun izinden gideceğini tahmin ediyordu. Fakat bu adımı attı. Ve şimdi değerlerine tutkuyla bağlı koyu bir aktivist olarak, 5 binden fazla okulda yemek eğitim programları düzenleyen Edible Schoolyard Project’in kurucusu. Açtığı restoranı da yönetmeye devam ediyor. Röportaj: Alison Beard

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş