Hayatımız İş: Akan Abdula

Nisan 2021

Daha fazla içerik için

Türkiye’nin ve bölgemizin önde gelen yaratıcı araştırma ve veri şirketlerinden biri olan FutureBright’ın kurucusu Akan Abdula, bu alana dair iflah olmaz iştahını ve heyecanını bir Noel Baba’nın kucağından kovulmasına bağlıyor. Abdula’nın, öz yaşam hikayesini günümüzün veri temelli dünyasının fırsatları ve riskleriyle iç içe geçirerek anlattığı Öngörülemeyenler kitabı bir hayatı şekillendiren dinamiklerle bir dönemi şekillendiren dinamiklerin hiç de farklı olmayabileceğinin somut bir örneği.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş