Hangi Beceriler İle Yapay Zekanın Önüne Geçersiniz?

Mart 2017

Daha fazla içerik için

Yapay zeka ve algoritmalar bazı yönetimsel fonksiyonları otomatize etmeye başlamışken birçok yönetici doğru yetenekleri önceliklendirmek konusunda başarısız oluyor: “İnsan” becerilerine gereken değeri vermiyor ki uzmanlar bunun, yapay zekanın hızla dünyayı istila ettiği düşünülürse, özellikle kritik olacağını söylüyor. Aşağıdaki grafik 14 ülkeden 1,770 yöneticiyle yapılan bir ankete dayanıyor ve gelecek 5 yılda en çok ihtiyaç duyacakları 3 becerinin ne olduğuna dair yanıtların oranını gösteriyor. 

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş