Finans Krizinden Ne Öğrendik?

Kasım 2013

Daha fazla içerik için

Raymond Biesinger

Küresel finans sistemi beş yıl önce çöküşün eşiğine geldi. Ekonomi ve finans dünyasının nasıl işlediğine dair hakim düşünceler de tabii. Onlarca yıldır ekonomik düşünceyi yöneten temel fikir, piyasaların işlemesine dayanıyordu. Doğru fiyat daima bir alıcı ve bir satıcı bulacaktı ve milyonlarca alıcı ve satıcı, doğru fiyatı belirlemek konusunda birkaç kamu görevlisinden çok daha iyiydi. Ancak 2007 yazında bazı mortgage senetleri için piyasalar işlememeye başladı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş