Evden Çalışma Politikası Moral Bozar mı?

Nisan 2015

Daha fazla içerik için

Amrita Trivedi, ofis kapısının hemen dışından gelen ateşli tartışmaya kulak misafiri olmaktan kendini alamıyordu. Küresel ölçekli bir bilgi süreçleri hizmetleri (Knowledge Process Outsourcing- KPO) şirketi olan KGDV’nin Hindistan ofisinin genel müdürü Trivedi, takımındaki sağlıklı tartışmaları her zaman desteklemişti ama insan kaynakları müdürü Vijay Nayak ve onun en üst düzey proje yöneticisi Matt Parker’ın koridorda tartışıyor olmasına kendi bile şaşırtmıştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş