Etiya Kurucu Ortağı ve CEO’suyla Müşteriyi Etkin Yönetebilmek Üzerine…

Kasım 2021

Daha fazla içerik için

Kanada merkezli telekom, medya, spor ve eğlence devi Quebecor Media’nın organizasyonumuza yaptığı kapsamlı yatırımın üzerinden sadece birkaç ay geçti. Kurucularından olduğum Etiya’yı, kurumsal yazılım pazarının global oyuncularından biri olma hedefine bir adım daha yaklaştıran bu yatırım için Quebecor yetkilileriyle el sıkışırken zihnim beni ister istemez geçmişe, yaşamın karşıma çıkardığı ilginç bir tesadüfe götürmüştü. Çocukluğumun geçtiği Anadolu’da, yaşadığım yerin çok ötesinden gelen yabancıların su istemek için kapımızı çaldıkları anı, altı yaşındaki o meraklı çocuğun heyecan dolu gözlerinden adeta yeniden yaşıyordum. Suyla birlikte onlara ayran ikram etmiş, yanlarındaki rehbere bu kişilerin kim olduklarını sormuştum. Köyümüzün çevresinde arazi taraması yapmaya gelen Kanadalı jeoloji mühendisleri olduklarını işte o zaman öğrenmiştim.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş