Amacı Stratejinin Merkezine Koymak

Kasım 2021

Daha fazla içerik için

Diyabet, obezite ve bunlara bağlı kronik hastalıkların üstesinden gelecek değişimi gerçekleştirme amacıyla çalışmalarını sürdüren Danimarka merkezli Novo Nordisk, çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim temelli yaklaşımıyla toplum için değer yaratmaya odaklanıyor. İnsülinin bulunuşunun 100’üncü yılına girdiğimiz şu günlerde Novo Nordisk BAMEAC (Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler) Kurumsal Başkan Yardımcısı Emil Kongshøj Larsen ve Novo Nordisk Türkiye Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Dr. Burak Cem ile şirketin amaç odaklı yaklaşımı, Türkiye’nin 73 operasyonun merkez üssü olması ve yerel üretim planları üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş