En İyi Performans Gösteren CEO'lar 2015

Şubat-Mart 2016

Daha fazla içerik için

Dünyada CEO ve CEO performansına yönelik tartışmalar belki de en hararetli dönemlerini yaşıyor. Harvard Business Review sayfalarında da yer verdiğimiz gibi en çok eleştirilen konuların başında hissedarların kâr baskısı ve CEO’ların kendi ücretlerini yükseltmek için çeyreklik kısa vadeli hedeflere odaklanırken, uzun vadeli bakış açısını gözden yitirebilmesi geliyor. Kârları kısa vadede maksimize etmeye odaklanırken, sürdürülebilirlik, çeşitlilik, inovasyon, sosyal sorumluluk ve çalışan...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş