Empatinin Fazlası

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

Cevaplanması gereken onlarca e-posta, birbiri ardına gelen telefon mesajları ve toplantılar... Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de sizden destek isteyen, projesine yardımcı olmanızı rica eden, bir soruna tecrübenizle farklı açılım getirmeniz için kapınızı aşındıran iş arkadaşlarınız ve yöneticileriniz... Kimi zaman siz de “yeter artık” diye bağırmak ve sağa sola koşturmaktan kendi işlerinizi yeterince yapamamanın verdiği baskıdan kurutulmak istemiyor musunuz? Merak etmeyin yalnız değilsiniz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş