Dijital Dikkat Dağınıklığını Yenmek

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

İki uzmandan aşırı yükü yönetmenin yolları Aşırı dijital iş yükü, günümüz iş dünyasının en önemli sorunlarından biri. Tüm gün ve hata tüm gece boyunca masaüstü, diz üstü, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar üzerinden o kadar fazla mesaj ve uyarı bombardımanına tutuluyoruz ki odaklanabilmek neredeyse imkânsız. Hatta işleri bir süre ertelemenin cazibesine kapılsak bile ilgimizi başka tarafa çekecek birçok unsur sadece bir tık uzağımızda.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş