Daha fazla içerik için

Amerikalı çip üreticisi Nvidia’nın eş kurucusu ve CEO’su olan Jensen Huang, çevik ve inovatif bir düşünce yapısı gerektiren, çok hızlı bir sektörde faaliyet gösteriyor. New York Times’a verdiği bir röportajda liderlik stilinin geçirdiği evrim hakkında şunları söylüyordu Huang: “Muhtemelen daha az cevap verip, çok daha fazla soru soruyorum… Hatta şimdilerde bütün günümü soru sormak dışında hiçbir şey yapmadan geçirdiğim oluyor. Soru sorarak yönetici ekibimin, incelenmesi gerektiğinin farkında dahi olmadığı fikirleri keşfetmesine yardımcı oluyorum.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş