Daha Yeşil Bir Gelecek İçin Batı Göz Ardı Etmemeli

Haziran 2024

Daha fazla içerik için

Şirketlerin bu ülkeyle, güvenli bir şekilde etkileşim kurmalarının dört yolu Batılı ülkelerle Çin arasındaki artan gerilimlerin damgasını vurduğu mevcut jeopolitik ortamda, Doğu ve Batı için karşılıklı fayda sağlayacak ve güveni artıracak potansiyel işbirliği alanlarını belirlemek zorlu bir iş. Ancak iklim değişikliğiyle mücadele, önemli bir etkileşim alanı. İklim değişikliği her ülkeyi etkileyen bir sorun ve Dünya Bankası’na göre Çin, küresel emisyonların yüzde 27’sine katkıda bulunduğundan, Çin’in katılımı olmadan bu sorun çözülemez.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş