CEO'ların Şirketlerinin Büyüyeceğine Olan İnancı Azalıyor

Aralık 2023

Daha fazla içerik için

Dünyada son dönemde yaşanan bölgesel çatışma ve savaşlar, ekonomilerdeki enflasyonist yönelim gibi faktörler tüm dünyayı etkisi altına almayı sürdürürken, söz konusu ortam iş dünyası liderlerini kaygılandırıyor. Bu süreçte risk yönetimine ağırlık veren ve büyüme stratejilerini doğru kurgulamaya yönlenen CEO’lar, bu anlamda pek çok meydan okumayla karşı karşıya. KPMG’nin 2023 yılı Küresel CEO Öngörüleri araştırması da söz konusu gelişmelerin CEO’ların şirketlerinin büyümesine ilişkin inancını olumsuz etkilediğini gözler önüne seriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş