CBOT CEO’su ile Yapay Zeka Deneyimini Bütünleşik Müşteri Hizmetleri Platformuna Dönüştürmek Üzerine

Nisan 2021

Daha fazla içerik için

Verinin analiz edilmesi ihtiyacı, başka soruları da beraberinde getiriyordu: “Verinin analizi için ne gerekiyor? Otonom, bu işi öğrenebilen, analiz yapabilen sistemlerin kurulması için araç ne olabilir?” Eskiden yazılımlar daha limitli alanlarda kullanılırken artık dış kullanıcının da içine dahil olduğu yazılımlara ihtiyaç vardı. Geçmişte veri, örneklem, tekrarlama az olsa da şimdi, önümüzde giderek büyüyen miktarlarda veri yığınları oluşuyordu. O dönemde sahip olunan terabaytlarca veri akışını kaydetmek, araya girmek, veriyi analiz edebilmek büyük bir meydan okumaydı. Yapay zeka üzerinde yükselecek iş modellerinin bu konuda etkili olacağı fikri yavaşça zihnimde şekillenmeye başladı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş