Çalışma Hayatına Dönen Kadınlar Büyümeyi Sağlayabilir

Mart 2022

Daha fazla içerik için

Kadınlar, uzun yıllardır iş hayatında cinsiyet eşitliğine dair birçok engel ile karşı karşıya kalıyor. Bu problemlerin bir kısmını arkamızda bırakabilmiş olsak da kadınlar özellikle de anneler günümüzde hâlâ çalışma hayatlarında zorluk çekmeye devam ediyor. Annelerin ve çalışan kadınların yaşadığı problemler, kadının iş hayatındaki, aile içindeki ve toplumsal hayattaki rolü, eşitlik arayışından dolayı mercek altına alınması gereken önemli konular arasında yer alıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş