“Belirsizlik, İnsanlığın Sınırsız Umutları için Engel Değil”

Haziran 2022

Daha fazla içerik için

Sanayici ve girişimci kimliğinin yanı sıra 30 yılı aşkın süredir devam ettirdiği sivil toplum çalışmalarıyla tanınan Orhan Turan, geçtiğimiz aylarda TÜSİAD’ın başkanlık koltuğuna oturdu. İklim krizi, ekonomik çalkantılar gibi etkilerle iş dünyasının bir belirsizlik sürecinden geçtiğine dikkat çeken Turan, liderlerin umutsuzluğa kapılmaması gerektiğini söylüyor. Turan’a göre geçmişte olduğu gibi bugün de çağı şekillendirmek için formül aynı: sürekli ve sürdürülebilir dönüşüm. Orhan Turan ile TÜSİAD’ın ajandası, hissedar kapitalizminden paydaş kapitalizmine geçiş ve sanayideki dönüşüm adımları üzerine konuştuk...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş