Atlas Halı Genel Müdürüyle Bir Markayı Hayata Döndürmek Üzerine

Kasım 2014

Daha fazla içerik için

Dünyanın en eski sektörlerinden birinde, inovasyon ile fark yaratmak amacıyla yola çıkarken çoğu excel tablolarında fark yaratacak öngörülebilir hedeflerimiz vardı: Satışların artması, ihracat yapılan ülke yelpazesinin genişlemesi vb. İş ortakları ve çalışanların duruşlarını değiştirmek, daha emin ve gururlu adımlar atmalarını sağlamak; hatta çalışanların güçlü bir aidiyet duygusuyla Facebook kimliklerini firma adı üzerinden oluşturduklarını görmek ise hedeflerin ötesindeki hayallerdi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş