Türkiye'nin En Başarılı CEO'ları Kim?

Kasım 2014

Daha fazla içerik için

İş dünyasının dinamikleri hızla değişirken, teknolojiden bağımsız hareket etmek imkansız bir hal alıyor. Uzun vadeli hedeflerin yanında kısa vadeli hedefleri gerçekleştirmek daha da zor. Uluslararası liderlik standartları arasında istikrarlı performans göstermek ve organizasyonu sürdürülebilir kılmak yer alıyor. Türkiye’deki CEO’lar şirket yönetiminin püf noktaları arasında paydaşlar arası dengeyi kurmak, yetenek avcılığının yanı sıra çalışanları elde tutmak ve inovasyona önem vermek...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş