3D Baskı Devrimi

Mayıs 2015

Daha fazla içerik için

Operasyonlarınızı ve stratejinizi dönüştürecek bir devrim yaşanıyor. Endüstriyel üç boyutlu baskı, geniş ölçekte ana akım kullanıma açılan kapının eşiğinde. Birçok yönetici ve mühendis bunun farkında değil ama bu teknoloji prototip, ıvır zıvır ve oyuncak üretmenin çok daha ötesine geçmiş durumda. “Eklemeli Üretim” ile gerçek müşteriler için büyük miktarlarda, dayanıklı ve güvenli ürünler üretmek mümkün. Devrim kendini ilk kez PwC’ın 2014 yılında 100’den fazla üretim şirketiyle...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş