Kendi Önyargılarınızın Hakkından Gelin

Mayıs 2015

Daha fazla içerik için

FARKLI BİR ÜLKEDE açılacak yeni ofisinizin başına geçecek bir adayı değerlendirdiğinizi düşünelim. Bu aday, kağıt üzerinde bugüne dek gördüğünüz en mükemmel profile sahip. İş görüşmesinde sorularınıza verdiği cevaplar da hatasız. Ayrıca sosyal becerileri de kusursuz. Ama hala bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyorsunuz. Ne olduğunu tanımlayamadığınız bir his sizi rahatsız ediyor. O kişiyi işe alıp alma kararını nasıl vereceksiniz?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş