Yeni Bir Araştırma Kadınların Başarısının Onların Daha Az Sevilmesine Sebep Olmadığını Gösteriyor

21 Mayıs 2013, Salı

Bir iş kadını, beş yaşındaki kızıyla konuşurken, “Şimdi sana, anneciğin iş yerinde başarılı olduğu zaman daha az insanın onu sevdiğini ama babacığın başarılı olduğu zaman daha fazla insanın onu sevdiğini söylesem ne yapardın?” diyor. Kızından da şu cevabı bekliyor: “Ama bu haksızlık anne.” Oysa bunun yerine aldığı cevap; "O zaman anneciğim, ben de iş yerinde daha başarısız olu...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş