Sürdürülebilirlik ve Enerji Şartı Antlaşması’ndan Ayrılma Trendleri Bağlamında Yatırımlar

28 Aralık 2022, Çarşamba

Bugünlerde Enerji Şartı Antlaşması'nın (EŞA) adını sıklıkla duyuyoruz. Özellikle 12 Aralık 2015'te imzalanan ve 4 Kasım 2016 itibariyle yürürlüğe giren Avrupa Birliği (AB) dahil toplam 196 imzacısı bulunan Paris Antlaşması'nın uygulanması ve iklim krizi hedeflerinin belirlenmesi sonrasında, başta fosil enerji yatırımı alan ülkeler olmak üzere pek çok ülkede ve hatta AB'de EŞA'd...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş