İşe Dönüş Stresi Bulaşıcıdır. İşte Kendinizi Korumak için Birkaç Yöntem

15 Ekim 2021, Cuma

Çalıştığı şirkette pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı olan danışanım Alana, yüzünde sıkıntılı bir ifadeyle “Ofiste çalışmaya nasıl geri dönebileceğimi kestiremiyorum. Evden çalışmaya tamamen uyum sağlamıştım.” Derin bir iç çekti ve devam etti, "Yine de en büyük endişem, ekibimin hisleriyle nasıl başa çıkacağım konusunda. Herkes çok endişeli ve kaygılı. Bu durum hem moralimi...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: STRES
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş