SPONSORLU İÇERİK - SAMSUNG

Günümüzün Çalışma Ortamında İnovatif Cihazların Gücü

14 Eylül 2020, Pazartesi

Herkesin, özellikle iş dünyası gibi stresli ve rekabet dolu bir ortamda birer yardımcıya ihtiyacı vardır. Günümüz şartlarını düşündüğümüzde hem çevik olmayı hem de aynı anda pek çok işi yapmamızı gerektiren çalışma şartlarıyla karşı karşıyayız. Bu dönemde inovatif cihazların kullanımı işlerinizi evden veya istediğiniz herhangi bir yerden daha konforlu yapmanıza yardımcı olacaktır. Rekabetle dolu çağımızda elinizde Samsung Galaxy Z Fold2 gibi inovasyonu tanımlayan, sınırları zorlayan, yeni teknolojilere öncü olan, aynı anda birden fazla işi dinamik bir şekilde yapabilen ve geleceği şekillendiren güçlü bir akıllı telefonun olması güne 2-0 önde başlamanızı sağlayacaktır.

Samsung Galaxy Z Fold2, katlanabilir modeliyle telefon kullanma alışkanlıklarınızı baştan yazmayı hedefliyor. Kullanıcının arzusuna göre çeşitli kullanım şekilleri sunarak sıradan bir akıllı telefon olmanın ötesine geçiyor ve kullanıcıya eşi benzeri görülmemiş bir deneyimin kapılarını açıyor. Galaxy Z Fold2, basmakalıp yargıların giderek silindiği veya yeniden tanımlandığı günümüz koşullarına esnek tasarımıyla uyum sağlayarak kullanıcının sınırlarını genişletiyor. Tasarımının daha da vazgeçilmez olmasını ise çoklu  pencere teknolojisiyle sağlıyor. Bir ekranda üç pencerenin rahatlıkla çalışmasını ve bu pencerelerin kullanıcı deneyimine uyumlu şekilde hareket etmesini, cihazın yüksek performansına borçlu olduğunu da eklemek gerek. Peki bütün bunlar ne anlama geliyor? Kapalı halde 6,2 inç (kapak ekranı), açıldığında 7,6 inçlik (ana ekran) bir düzlemde dosyalarınızı bir bilgisayar rahatlığıyla düzenleyebileceğiniz, düzenlerken de mesajlarınıza kolayca cevap verebileceğiniz anlamına geliyor. Ve bütün bunları yaparken hiçbir uygulamadan çıkmak zorunda değilsiniz. Bir defter gibi katlanabilen ve tek başına pek çok işin üstesinden gelebilen Samsung Galaxy Z Fold2’nin, koşuşturmacalarla dolu iş dünyasında aynı anda birkaç görevi yerine getirmeye alışık profesyonelleri oldukça cezbedeceğinden eminiz.

Peki bir akıllı telefon sadece iş konusunda yardımcı oluyorsa 1980’lerdeki bilgisayarlardan ne farkı kalır? İşte tam da bu yüzden Galaxy Z Fold2 sadece multitasking konusunda büyük vaatler sunmakla kalmıyor. 12 MP ultra geniş açılı, 12 MP geniş açılı ve 12 MP telefoto lenslere sahip üçlü arka kamerası, ve her iki ekranda bulunan 10 MP’lik ön kamerasıyla her anınızı anında, en net şekilde yakalayabilmenize imkan sunuyor. Esnek Kullanım Modu sayesinde elleriniz serbest bir şekilde fotoğraf veya video çekebilirsiniz. Üstelik Otomatik Kadrajlama teknolojisi sayesinde çekim esnasında hareket halinde olsanız da sahnenin odağı hep siz olacaksınız.  Bunların yanı sıra, 120Hz ana ekranla mobil oyun deneyiminizi en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Kısacası Samsung Galaxy Z Fold2 çığır açan özellikleriyle hem iş ortamında hem de günlük yaşamınızda sizi geleceğe hızla taşıyacak.

Geleceğin ne getireceğini kestirmek oldukça güç. Fakat Samsung Galaxy Z Fold2 sayesinde inovasyon merdiveninin mümkün olabilen en üst basamağına çıkacaksınız. Sınır tanımayan tasarımıyla mobil telefonlarda devrim yaratan Samsung Galaxy Z Fold2 ile siz de geleceği şekillendirme gücüne ve çevikliğine sahip olacaksınız. Samsung Galaxy Z Fold2 hakkında daha fazla bilgi almak için Samsung’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazının konusu: TEKNOLOJİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş