Yönetim Kalitesi ve Operasyonel Mükemmellik: Türkiye’nin Çözüm Fabrikaları

Temmuz 2020

Daha fazla içerik için

Çalışanın ve teknolojinin doğru hizalanmasıyla gelebilecek değer... Teknoloji, Z kuşağı ve çeviklik gibi büyük değişimlerin baş gösterdiği günümüz dünyasında küresel rekabet yarışı her zamankinden daha yoğun. Birçok şirket rakiplerini geride bırakabilmek için genellikle fiziki yatırımlara güvenir. Maddi varlıklar yarışta kalmanızı sağlayabilir ama yarışı kazanmanız için genellikle yeterli değildir. Onun için ihtiyacınız olan, özellikle yönetim kalitesi ve çalışan adanmışlığı gibi maddi olmayan varlıklardır. Bir diğer ifadeyle, yönetim düşünürü Tom Peters’ın da dediği gibi, “Sert olan yumuşaktır, yumuşak olansa sert.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş