Yönetim Hattınızı Yeniden Hayal Edin

Aralık 2023

Daha fazla içerik için

Yöneticilerin zorluk çektiklerine dair şüphe yok. Dijitalleşmenin yükselişi, pandeminin yol açtığı aksamalar ve diğer gelişmelerin arasında yöneticiler her zamankinden daha çeşitli sorumluluklar edindi. Yakın zamanda yapılan bir anket, yöneticilerin yüzde 54’ünün işlerinden dolayı yorgunluk ve stresten musdarip olduklarını gösteriyor. Bu arada, çalışanların yalnızca yüzde 50’si yöneticilerinin önümüzdeki iki yıl içinde ekiplerinin başarılı olmasına yardımcı olabileceğine inanıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş