Yetenek Yönetimini Doğru Anlamak

Ocak 2023

Daha fazla içerik için

Büyük İstifa ve Sessiz İstifa dalgaları, iş hayatı dinamiklerini derinden dönüştüren uzaktan ve hibrit çalışma biçimleri, pandemi sonrası yaşanan ekonomik daralmalar, bölgesel savaşların getirdiği zorlayıcı pazar koşulları… Hızlı dijitalleşmenin tetiklediği zorlu paradigma değişiminden geçerken, tüm bu gelişmeler iş dünyasının omuzlarına yepyeni sorumluluklar yükledi. Ast ve üstlerin uyum içinde çalışabilmeleri, yeni yetenek setleri oluşturabilmek, profesyonellerin şirketlerden beklentilerinin değişmesi, çalışanlar ve organizasyonlar arasında kazan-kazan senaryosu yaratmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş