Yeni Bir Liderlik Yaklaşımı

Mayıs 2016

Daha fazla içerik için

İş dünyasının olmazsa olmaz konuşma konularından biri de liderliktir. Her değişim sürecinde, her gelişme döneminde ve her sıkıntılı noktada liderlik kavramı sorgulanır, yeniden tanımlanmaya çalışılır ve üzerinde derinlemesine tartışmalar gerçekleştirilir. Yine böylesi bir dönemden geçiyoruz. Bir taraftan kuşaklar arası farklılıklar, bir taraftan liderliğin temel özelliklerinin sorgulanması, bir taraftan teknoloji ve yeni iş modelleri çevresinde değişen stratejiler bizi liderliği yeniden...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş