Daha fazla içerik için

İş dünyasına yönelik içerik üretmeye başladığımız günden beri kimi zaman gündemin tepesine çıkan, kimi zaman geriye düşen ancak her zaman ajandada yer tutan önemli bir konsept proje yönetimiydi. Kurumsal dünyada hayat net veya dolaylı biçimde projelerden oluşur. Gerek bir ürünün lansmanı, gerek bir organizasyon modeli, gerekse bir dağıtım kanalı optimizasyonu olsun hemen hemen her aksiyon, her icra unsuru proje olarak algılanır, kurgulanır ve hayata geçirilir. Proje yönetiminin temel bileşenleri birçok şirkette işleyişin de özünü oluşturur. Bağlamdaki değişimlere paralel biçimde bu bileşenler evrilebilir, yenileriyle zenginleştirilebilir. Ancak genel yaklaşımda proje bakış açısı klasik uygulamalardan çevik modellerin yapısına kadar sirayet etmiş bir itici güçtür.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş