Vaka Çalışması: Yıldız Oyuncunuz Part-Time Çalışmak İsterse…

Ocak 2021

Daha fazla içerik için

“Melissa, selam!” Su Yee Goh, yardımcısının adını telefonda görünce şaşırdı, hemen cevap verdi. Zaten birkaç gündür Melissa’yla görüşmek istiyordu. Su Yee, uluslararası enerji-gıda firması Shapiro Global’ın (SG) Singapur ofisinde iş geliştirme direktörü, Melissa ise sağ kolu olarak çalışıyordu. Ekipleri, Covid-19 salgınından bu yana SG’nin Güneydoğu Asya’daki genişleme planlarının raydan çıkmamasını sağlamak için oldukça sıkı çalışıyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş