Twitter'ın Kurucusuyla Fırsat Yaratmak Üzerine

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

Oldukça zengin bir şehirde büyüdüm ancak annemle babam ben daha küçükken ayrılmıştı. Babamın hayatımda çok fazla bir yeri olmadı ve biz fakirdik. Tanıdığım birçok çocuk beyzbol ve futbol oynarken ben sekiz yaşımda, para kazanmak için çimleri biçmekle meşguldüm. Liseye başladığımda, bir spor dalıyla uğraştığınızda doğal olarak iyi bir sosyal çevreye sahip olabileceğinizin farkına varmıştım. Aslında doğal olarak atletik bir yapıya sahip olmama karşın hiçbir zaman organize sporları yapmamıştım.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş