Büyüme Küresel, Getiriler Zayıf

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

Yerel kalan şirketler daha fazla kârlılık elde ediyor. Kereste ev diğer ahşap ürünler üreten Boise Cascade, 1990’lı yıllarda kendi ana pazarı olan ABD’de sıkıntılar yapıyordu. Bu nedenle birçok diğer şirketin son 25 yılda yaptığını yaparak küreselleşmeyi denedi ve ağaç zengini Brezilya pazarına giriş yaptı. Ancak bu genişleme Boise’ın düşündüğünden daha zor oldu. Düzenlemeler, politik ve kültürel farklılıklar birçok çatışmaya neden oldu. Tepe yöneticiler sürekli sorun çözmek için gidip...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş