Tekrar Kullanılabilir Poşetler İnsanları Organik Gıda ve Aburcubur Almaya Teşvik Ediyor

Nisan 2015

Daha fazla içerik için

Araştırma: Harvard Business School’da doçent olan Uma Karmarkar ve araştırma ortağı Duke Fuqua School of Business’dan Bryan Bollinger Kaliforniya’da alışveriş yapan binlerce insanın faturalarını inceledi. Alışverişe kendi yeniden kullanılabilir poşetini getirenlere bazı küçük indirimler uygulandığı ve bunlar faturalarda görülebildiği için bu kişilerin alışverişlerinin diğerlerine göre nasıl farklılıklar gösterdiğini incelemek mümkün.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş