Sınırlarınızı Aşın

Eylül 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

İSTER BRIC DİYELİM, İSTER GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELER, dünyanın farklı bölgelerinde global ekonomide güçlenerek gelen aktörlerin ayak sesleri artık daha iyi duyuluyor. Öyle ki, çok uzak olmayan bir geçmişte birer tüketim pazarı ve ucuz işgücü kaynağı olan bu ülkeler, bugün uluslararası iş ortağı olarak görülüyor ve hatta Çin, Hindistan gibi oyuncular, gelişmiş olan ülkelerin ve ekonomilerin geleceğini şekillendiren stratejileri doğrudan etkiliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş