Satışçıları Nasıl Gerçekten Motive Erdersiniz?

Nisan 2015

Daha fazla içerik için

İşletme fakültesinde profesör olmadan önce, yönetim danışmanı olarak çalıştım. Özellikle bir projenin kariyerim üzerinde derin bir etkisi oldu. Proje, küresel bir tüketici ürünleri şirketinin Asya merkezli satış gücüyle çalışmayı gerektiriyordu. Bu şirket “bölgesel satış” uyguluyordu. Yani, satış temsilcileri dükkanları, bakkalları ziyaret ederek, müşterilere hizmet sunuyordu. Organizasyonla ilgili bir şey beni şaşırtmıştı: Satış yöneticileri zamanlarının büyük bir kısmını temsilcilerin...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş