Psikolojik Güven ve Gelişim Mutluluğu ve Bağlılığı Artırıyor

29 Nisan 2023, Cumartesi

​PwC’nin Wellbees ile ortak yürüttüğü yeni bir araştırma, Türkiye’deki şirketlerde sürdürülebilirliğin eşitlik, kapsayıcılık ve esenlik gibi sosyal boyutlarına odaklandı. 2022 Eylül ve Ekim aylarında yürütülen araştırmaya 18’den fazla sektörden ve çeşitli departmanlardan 308 kişi katıldı. Katılımcıların yüzde 44’ü uluslararası kurumlarda, yüzde 20’si yerel kurumlarda ve yüzde 11’i yerel aile şirketlerinde görevliydi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş