Priceline CEO’su İle Şirketin İçinde Çok Dilli Bir Müşteri Hizmet Operasyonu Geliştirmek Üzerine

Haziran 2016

Daha fazla içerik için

Otuz küsur yıl önce lisedeyken iki yıl boyunca hiç kimsenin İngilizce bilmediği küçük bir İtalyan kasabasında bulundum. Venedik gibi daha büyük bir şehre gittiğimde bile İngilizce konuşabilen kişi bulmakta zorlanıyordum. Artık bu durum tamamen değişti. Dünyanın gelişmiş bölgelerinde İngilizce konuşarak her türlü işi yapabilirsiniz. Bunun tek istisnası Japonya olabilir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş