Platformlar Saldırıya Geçtiğinde

Ekim 2015

Daha fazla içerik için

Amazon, Apple ve diğerleri kendi iş ortaklarıyla rekabet eder hâle geldiklerinde ne olacak? Herkesin bildiği gibi Amazon, hayatına online kitap satan bir şirket olarak başlamıştı ancak aradan 20 yıl geçtikten sonra sitede aradığınız her şeyi bulmak mümkün. Amazon, birçok ürün tipinde geleneksel bir perakendeci gibi kâr marjı usulüyle çalışıyor. Diğer bazı ürünler ise üçüncü taraflarca satılıyor yani diğer şirketler, Amazon’u bir satış platformu olarak kullanıyor ve bunun karşılığında...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş