Online Müşterileri Geri Kazanabilir misiniz?

1 Eylül 2015, Salı

Geleneksel yapıdaki bir perakendeci “vitrin gezme” eğilimiyle mücadele etmeye çalışıyor. Bertice Jenson bu insanların ne kadar utanmaz olduğuna inanamıyordu. Benjy’s’in Oklahoma City’deki büyük mağazasında, tam da gözlerinin önünde, genç bir çift akıllı telefonlarını 50 inçlik bir Samsung Ultra HD TV’ye doğrultmuştu ve bir uygulama kullanarak bu ürünün internet mağazalarındaki fiyatına bakıyorlardı. Aynı şeyi Sony ve LG LED modelleri için de yaptılar. Bu sırada tüm TV ekranlarında Oz Büyücüsü...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş