Gerçek Anlamda İşbirliği

Eylül 2015

Daha fazla içerik için

İş dünyasında popüler kavramların bir listesi yapılsa “işbirliği” ve türevi kelimeler hep ön sıralarda yer alır. Bir işe mi başvuruyorsunuz? İşbirliğine yönelik becerilerinizi öne çıkarın. Müşterileri tavlamaya mı çalışıyorsunuz? Onlara işbirliğine yönelik bir ilişki kurma vaadinde bulunun. Yeni yetenekleri veya yatırımcıları sizinle çalışmaya ikna etmek mi istiyorsunuz? İşbirliğine yönelik kültürünüzden bahsedin. Akademisyenler, iş hayatının içindeki kişiler ve özellikle de danışmanlar...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş