Müşteriyi Dinlemeli misiniz?

Kasım 2012

Daha fazla içerik için

Necip Şahin

Natalia Georgio yeni pazarlama direktörünün kapısını çaldı. Elizabeth Gardos henüz tam olarak yerleşmemişti. İki sandalye, bir masa ve kızlarının fotoğrafı dışında ofisi boş sayılırdı. “Buraya sanatsal bir şeyler koymalısın” dedi Natalia. “Biliyorum” dedi Elizabeth, “Ama son iki hafta çok yoğundu. Dansçıların resimlerini koymayı düşünüyorum.” İki kadın ABD ve Kanada’da beş kumpanyası bulunan New York merkezli avangart dans grubu Delacroix’ta çalışıyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş