Daha fazla içerik için

Neden akıllı ve hırslı birçok profesyonelin üretkenliği ve iş memnuniyeti, olması gerekenden daha az? Neden pek çoğunun yükselen gidişatı bir süre sonra düz bir çizgiye dönüşüyor? Deneyimlerimize göre – Bir işletme okulu profesörü ve danışman olan Tom ve psikiyatrist olan Sara’nın deneyimlerine göre- yüksek başarılar elde eden kişilerin performanslarıyla ilgili kaygıları, ilerleme süreçlerini tehlikeye atıyor. Çünkü bir şeylerin onlara kolay gelmesine alışmışlar ve onları gerçek anlamda test edecek ve yeni beceriler kazanmalarını gerektirecek görevlerden kaçıyorlar. Koruyacakları başarılı bir imajları var ve bu yüzden de riskleri göze almak yerine, kişisel gelişimleri pahasına, kendilerini bir rutine hapsediyorlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş