Kurumsal Sosyal Sorumluluk Gerçeği

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Toby Summerskill

Mesele şu ki, uzun zamandır birçok şirket, hizmet verdiği toplulukların ve bağlı olduğu toplumun iyi yönde gelişimine katkıda bulunmak amacıyla sosyal ve çevresel kurumsal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiriyor. Ancak bir süredir, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) olgusunun bir iş disiplini haline getirilmesi yönünde artan baskılar ve gerçekleştirilen her KSS girişiminin kârlı sonuçlar sağlaması yönünde talepler var. Bu durum KSS’den çok şey beklemek anlamına geliyor ve gerçek...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş