Kariyeriniz İçin Stratejik Bir Kampanya

Kasım 2012

Daha fazla içerik için

Olimpia Zagnoli

ABD’nin bu yılki başkanlık seçimi kampanyası yüzünden olumsuz reklamlara, bölücü söylemlere ve fark ettirmeden büyütülen önemsiz yanıltıcı beyanlara maruz kaldık. ‘Siyasi entrika çevirmekten’ dolayı suçlanmanın fena bir hakaret oluşunun da bir nedeni var. Ancak, Howard Dean’in başkanlık seçimi, Birleşik Devletler Çalışma Bakanlığı Sekreteri Robert Reich’ın Massachusetts’teki valilik kampanyası ve mevcut vali Deval Patrick’in kampanyalarında kurumsal strateji danışmanı olarak görev yapmış...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş