Daha fazla içerik için

Hükümetler ve şirketler karbondan arındırma hedeflerine gün geçtikçe daha çok bağlı kalırken enerji piyasaları jeopolitik gerilimlerin ve enerji talebindeki artışın neden olduğu sıkışmayla karşı karşıya. Pandemi sonrasında global pazarda yaşanan daralmanın üzerine Rusya ve Ukrayna arasında baş gösteren savaş, arz güvenliği ve satın alınabilirlik konusunda doğurduğu belirsizliklerle enerji fiyatlarında önemli zirveleri tetiklemeye devam ediyor. Danışmanlık şirketi McKinsey & Company, “Global Enerji Perspektifi 2022” başlıklı raporunda 146 ülkede, 55 farklı sektörde kullanılan 70’den fazla enerji ürününü inceleyerek enerji boyutundaki radikal değişimleri mercek altına aldı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş